9 августа 2022 14:08:22 BTC: 24434.4751   USD: 39.10000   EUR: 40.00000   :  

USAID виділила додаткове фінансування для України

Допомога організації буде орієнтована найбільш уразливі групи, включаючи людей з особливими потребами.

USAID додатково перерахувала Всесвітній організації охорони здоров’я 1,8 млн. доларів для підтримки безперервності роботи української системи охорони здоров’я. Про це у середу, 3 серпня, йдеться у повідомленні на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.
«USAID виділила ВООЗ додатково 1,8 млн доларів США на покращення виявлення інфекційних захворювань та посилення епіднагляду в Україні», — йдеться у замітці.
Зазначається, що в умовах війни та найгострішої за останні десятиліття гуманітарної кризи в Європейському регіоні ВООЗ, МОЗ України намагається задовольнити основні потреби у наданні медичних послуг, епіднагляду та потреби у ліках.
«Ця допомога має бути орієнтована на найбільш уразливі групи, включаючи людей з особливими потребами, тих, хто живе у віддалених районах, та внутрішньо переміщених осіб (ВПО)», — йдеться у повідомленні.
USAID — агентство США з міжнародного розвитку — вищий федеральний орган державного управління Сполучених Штатів Америки в галузі надання допомоги за кордоном. Адміністратор Агентства та його заступник призначаються президентом за згодою Сенату та діють у координації з Державним секретарем США.