28 октября 2021 20:10:04 RUR: 0.38500   USD: 26.65000   EUR: 30.80000   BTC: 64224.6570 

Рожеве озеро на Херсонщині засипало снігом, але воно все одно рожеве (відео)

На Херсонщину опустились морози до — 17 градусів, а отже, потроху замерзають озера і навіть трошки Дніпро та моря. Рожеве озеро, що неподалік Генічеська, також замерзло. Ми подивились з камер і дізнались, чи безпечно туди зараз їхати.

Ось так виглядає засніжене Рожеве озеро з камер спостереження 17 січня 2021 року.

А ось так озеро виглядає зазвичай без снігу

За будь-якої пори року рожеве озеро — чудовий об’єкт для фотосесій. Фото тут дійсно незабутні, а враховуючи те, що сніг на Херсонщині — це майже завжди диво, то світлини стають іще більш цінними.

Як доїхати до озера

Рожеве озеро знаходиться неподалік Генічеська. Доїхати туди, щоправда, можна лише автівкою або екскурсійним автобусом. Оскільки взимку екскурсії туди — це радше за індивідуальним замовленням, то авто — єдиний варіант. До Генічеська можна дістатись і громадським транспортом: з Херсона туди протягом всього року їздять автобуси.

Варто пам’ятати, що дорога на Генічеськ далека від ідеальної. І хоча нещодавно її ремонтували, все одно найвища оцінка, яку їй можна поставити, це 3 з 5-ти.

Отже, можна доїхати до Генічеська, звідти — до курорту Генічеська Гірка (Генгірка). У Генгірці шукаємо вказівник «Пансіонат Арабатська Стрілка» і одразу за ним повертаємо на стару асфальтовану дорогу. Приблизно за 4 км буде селище Приозерне — звідти рожеву поверхню озера вже дуже добре видно.

Взимку краще все необхідне взяти з собою: крамнички у широкому доступі будуть лише в Генічеську, трошки менше — в Генгірці. Враховуючи карантин, чимало з них будуть зачинені. Отже, варто взяти з собою гарячі каву чи чай у термосі, перекус і обов’язково — прісну воду. Якщо буде можливість підійти до озера і змочити руки, то їх треба помити потім прісною водою. Вдягатись, звісно, потрібно дуже тепло, адже холодний вітер з моря чи озера пронизливий.

 

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *